« Ga terug naar de homepage van Parkinson Café Roermond

Noëlle Kamminga vertellen over haar boek Breinfitness

woensdag 09 april 2025 19:00

Noëlle Kamminga vertellen over haar boek
Breinfitness
Een trainingsprogramma bij problemen met aandacht, concentratie, geheugen en uitvoerende functies

Breinfitness is een trainingsprogramma bij problemen met aandacht, concentratie, geheugen en uitvoerende functies
Niet meer weten waar je je sleutels hebt neergelegd, een afspraak vergeten, geen twee dingen tegelijk kunnen doen of zo’n dag hebben waarop ‘alles’ misgaat. Zulke dingen overkomen ons allemaal weleens. Maar als ze vaak voorkomen en ons beperken in het dagelijks functioneren is er toch een probleem.
 
Breinfitness geeft heldere uitleg over wat cognitieve problemen zijn, en biedt vaardigheden en strategieën om hiermee te leren omgaan. Door veelvuldig te oefenen kun je alternatieve routes in je brein aanleggen.

« Ga terug naar de homepage van Parkinson Café Roermond

Logo Parkinson_CAFE_300

Parkinson Café Roermond

Camillus
Delta, gebouw G
Heinsbergerweg 176
6045  CK Roermond
E-mail: info@parkinsoncaferoermond.nl

Samen staan we sterker!

De Parkinson Vereniging is dé vereniging van en voor mensen met de ziekte van Parkinson of een parkinsonisme en hun naasten. Het is daarmee ook dé plek waar iedereen met zijn vragen over parkinson(ismen) terecht kan.

Word lid van de Parkinson Vereniging
  • We zorgen voor informatie

    Wij zijn de gids naar betrouwbare, actuele en vindbare informatie over leven met parkinson(ismen).

  • We behartigen uw belangen

    Wij zetten ons in voor beschikbaarheid van behandelingen en we vertegenwoordigen de stem van mensen met parkinson(isme) in onderzoek en richting politiek en media.

  • We regelen ontmoetingen

    Zodat u tips en ervaringen kunt uitwisselen en in contact kun komen met gelijkgestemden.

Terug naar boven