Parkinsoncafé 10 november 2021 gaat niet door

woensdag 10 november 2021 14:05

Naar aanleiding van de persconferentie van afgelopen dinsdag hebben wij (vrijwiligers van Parkinsoncafé Groningen Maartenshof) besloten om het Parkinsoncafé van 10 november niet door te laten gaan.

In verband met de oplopende besmettingscijfers en de te nemen maatregelen voor het houden van een café achten wij het niet verstandig het café door te laten gaan.
We vinden het erg jammer maar gezien de huidige omstandigheden de beste keus.
Het onderwerp: nieuwe ontwikkelingen op het gebied van de ziekte van Parkinson, nemen we mee naar volgend jaar.
We volgen de ontwikkelingen nauwgezet en zullen bekijken of het 1e café van 2022, op 12 januari 2022, wel door kan gaan.
We houden jullie op de hoogte van de ontwikkelingen.
Rest ons jullie, al is het dan misschien wat vroeg, alvast hele fijne feestdagen toe te wensen en we hopen elkaar in 2022 spoedig weer te zien.

Hartelijke groet namens alle vrijwilligers van Parkinson(isme) Café Groningen Maartenshof

« Terug

Archief > 2021 > november

Terug naar boven