Biljarttoernooi te Nieuwegein georganiseerd door Parkinson Event - 23 oktober 2019

woensdag 23 oktober 2019 16:41

Beste Leden,

Via deze weg wil ik u er op attent maken dat er op 23 oktober 2019 door de Stichting Parkinson Events voor de 8e keer het biljarttoernooi voor Parkinson patiënten wordt georganiseerd in Nieuwegein. De deelnemers komen uit heel Nederland en voor diegene die ver weg wonen en toch willen meedoen, bestaat de mogelijkheid om tegen sterk gereduceerd tarief te overnachten in Nieuwegein.

Even voorstellen

Wie is de stichting Parkinson events?

Dat is een organisatie die evenementen voor Parkinson patiënten organiseert en geheel zelfstandig is. Evenementen worden bekostigd door sponsoren en donaties. Zelf ben ik ook een Parkinson patiënt.

Voor mijn info kunt u bellen met Ruud van der Horst, 030-6045143 of 0620524212 en natuurlijk via de mail: le-courtier@hotmail.com .

In de bijlage is een inschrijfformulier geplaatst.

Groeten Ruud

Gekoppelde documenten
TitelBestandsgrootteMIME-type
Inschrijfformulier Biljart 2019.docx66,7 kBapplication/vnd.openxmlformats-officedocument.wordprocessingml.documentdownload

« Terug

Archief > 2019 > oktober

Terug naar boven