Parkinson café Heemskerk-Beverwijk geopend

vlag.jpgzaterdag 15 februari 2025 11:57

Op maandag 10 februari is onder grote belangstelling het Parkinson café Heemskerk - Beverwijk geopend. Diverse sprekers, onder wie directeur van de Parkinson Vereniging Nickie van der Wulp, initiatiefnemers Clara Overes en Anita Karrenbeld en neuroloog W. v.d. Meulen benadrukten het belang van onderling contact voor Parkinson patiënten en hun familie.

directeur Parkinson Vereniging(1)CoördinatorVitaliteitscentrumgrote opkomst(1)Parkinson boksenHet Parkinson café Heemskerk - Beverwijk wil een ontmoetingsplek zijn voor iedereen die behoefte heeft aan contact met lotgenoten. Er wordt informatie over de ziekte gegeven, maar ook is er de mogelijkheid tot informatie uitwisselen en gezelligheid. Beweging is van groot belang voor mensen met de ziekte van Parkinson. Daar maakt dit café in haar programmering ruimte voor. Tijdens de opening werd een demonstratie van Parkinson boksen gegeven. Bij alle bijeenkomsten, die plaatsvinden in het Vitaliteitscentrum Fit4You2 in Heemskerk,  wordt gezocht naar de combinatie van informatie, gezelligheid en allerlei vormen van bewegen. De bijeenkomsten vinden afwisselend plaats in de middag en avond.

Op 10 maart vindt de volgende bijeenkomst plaats met als thema 'Werk en Parkinson'. Ook is er aandacht voor ontspanning.

« Terug

Archief > 2025 > februari

Terug naar boven